Dřevo, jako žádný jiný materiál spojujeme s teplem a bezpečím. Má nejlepší izolační vlastnosti a ve spojení se současnou technologií jsou dřevěné výrobky velmi trvanlivé. Vyrábíme okna typu EURO68, která jsou snadné v obsluze, energeticky úsporná, estetická a trvanlivá. Jsou vyráběna podle nejnovější technologie a z nejlepšího materiálu..

Pro lepší seznámení se s výrobním cyklem výroby oken, začneme u dřeva. Pro výrobu oken a dveří používáme, přizemní dřevo nejvyšší kvality. Ze tří správně vytvarovaných lamel se lepí do tloušťky. Tímto způsobem se vyrábí základní dřevěná lepenka, ze které se pak vyrábí okenní křídla a rámy. Díky této technologii jsou okna velmi odolná, nedeformují se, dlouhá léta se snadno se otevírají a zavírají, veškeré prováděné úkony vylučují změny rozměru a tvaru dřeva vlivem vlhka. Jemně profilované hrany zárubně a okenního křídla zaručují lepší nanesení barvy a delší trvanlivost oken a dveří. Okna jsou zabezpečená impregnací a jsou dva krát natřená hydrodynamickou metodou Air Coat, akrylovými barvami firmy Sikkens. Přebroušení povrchu mezi postupně nanášenými vrstvami vyhladí strukturu, díky tomu získáme velmi hladký vnější povrch výrobků.

Kromě námi nabízeného velmi kvalitního kování německé firmy ROTO mezi, kterými jsou mimo jiné otevírací kování, rozvírací a kombinované kování otevírání-rozvírání, jejich prvky umožňují regulaci polohy křídla ve 3 rovinách, zároveň používáme vysoce elastické gumové těsnění, které se instaluje vtlačením do žlábku okenního křídla rámu. Těsnění si zachovává svou pružnost i při velmi nízké teplotě a s použitými laky nereaguje. Po zavření okna zaručuje velmi dobré utěsnění a redukci hluku, redukuje únik tepla a vylepší komfort bydlení. Na přání zákazníka můžeme instalovat sklo s dvojitou akustickou izolací, bezpečnostní, reflexní, se vzorem. Instalují se pomocí speciálních okenních lišt, které jsou přibité speciálními sešívacími sponami, které po uchycení nejsou vidět, a okno vypadá velmi esteticky. Na přání zákazníka můžeme dodat dekorační prvek v podobě příčele.V našich oknech je nainstalována okapnice, to znamená hliníkový žlábek proti dešti se systémem odvodu vody na vnější stranu okna. Tento žlábek má okap, který chrání zárubeň před vodou.

 

 

 

 

 

Okna
Okna
Okna
Okna
Okna